• Ed Oudenaarden

Scherpenzeelse Krant feliciteert alle geslaagden

SCHERPENZEEL Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst!

Middelbare scholen die hun geslaagden ook in deze lijst opgenomen willen zien worden, kunnen contact opnemen via woudenberger@bdu.nl.

[Ichtus College Veenendaal

VMBO Theoretische leerweg

RENSWOUDE: Anne-Ruth Bosch, Arjan Legemaat, Dianne van Ginkel, Kimberley Jansen.

SCHERPENZEEL: Janike Overvest, Rick van Leeuwen.

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

RENSWOUDE: Anke Gaasbeek,Anne Marie van den Brink,Jarno Meijer,Kaylin van Deelen.

SCHERPENZEEL: Femke Stolk,Karen van de Kleut,Kim Hoogendijk,Matthijs Roffel.

Atheneum

SCHERPENZEEL: Theodoor Akkerboom, Thijmen de Ruiter.

Gymnasium

SCHERPENZEEL: Ivo Kisman, Lidy Verrips.

[Christelijk Lyceum Veenendaal

Mavo

Renswoude: Richard Gaasbeek, Julia Hurenkamp, Kim Kampert, Sylvester Werkman

Scherpenzeel gld: Dion van Ginkel

Havo

Renswoude: Bart van Ginkel

Scherpenzeel gld: Justin Boom, Marisha Heijnekamp

Vwo

Renswoude: Annemiek Jansen, Denise van Mourik

Scherpenzeel: Jeroen Verhoef, Babette van der Heide, Sanne Oostindiën

Ede, Pallas Athene College

Havo

Renswoude: Amber Boshoven

De Meerwaarde, Barneveld

Gemengde leerweg

RENSWOUDE: Anne Dorsman, Diego Snetselaar, Shanon van Loon

SCHERPENZEEL: Justin den Daas, Kevin Rommes, Mark Valkenburg, Sophie van den Brandhof, Thamara Leijenhorst

Theoretische leerweg

RENSWOUDE: Boyd van Ginkel, Chiel Boonzaaijer, Fabiënne van Triest, Jos van Maanen, Julia Vaarkamp, Marinthe Kramer, Maritta Vermeulen, Patrick Demoed, Remco van Plaggenhoef, Robert Veldhuizen, Sanne Hazeleger, Tessa Vlastuin, Valerie Beeldsnijder

SCHERPENZEEL: Isra Davidheimann Beek, Niels Vermeulen, Renate van Koerten, Sabine Boom

Basisberoepsgerichte leerweg

RENSWOUDE: Claudia Ursem, Demi van Grootveld, Joey Vink, Pim Meijer, Ricardo Reuvers, Sharon Groeneveld, Wenda van Duinkerken

SCHERPENZEEL: Amber van den Brand, Aquilla de Palm, Barry van Velthuizen, Domenica Rustenhoven, Emiel Veldhuizen, Fietje van Bruggen, Nurxat Kuerban, Tim Blok, Wilbert Velthuizen

Kaderberoepsgerichte leerweg

RENSWOUDE: Anton de Boef, Demi Pater, Dennis Vink, Jan Willem van Doorn, Niat Zere Araya, Nina van Strien, Patrick Pater, Tim van Amerongen, Walter van Klompenburg

SCHERPENZEEL: Anne Valkenburg, Biba Klarenbeek, Daan Mandersloot, Dike van de Glind, Floor Theunissen, Francy van Tuijl, Huibert Eikelboom, Ilona van Maanen, Jarno Kamphorst, Jochem de Koning, Johan de Regt, Lisanna van de Fliert, Lisa van Holland, Luuk Dekker, Maik Septer, Maylis van Rooijen, Nick van Knobelsdorff, Nick Vlastuin, Sanne Klumpenaar, Sven van der Hars, Marlinde de Jong.

Praktijkonderwijs Entree

RENSWOUDE: Chiel Ploeg

Certificaat Praktijkonderwijs

SCHERPENZEEL: Hans de Regt

Johannes Fontanus College, Barneveld

Mavo

Scherpenzeel: Guido van Dijk, Bart Eilander, Danique van Ginkel, Peter Haanschoten, Rob ter Maaten, Jesper Schipper, Marc Vlastuin

Havo

Scherpenzeel: Wenda Bos, Julia van den Broek, Iris Broere, Fleur Heller, Ewoud Hubbelmeijer, Esmee Koetsier, Stijn Overeem, Stan van Riet, Denise Schipper, Arwin Werkman, Roy Westeneng

Vwo

Renswoude: Jessie van Breeschoten, Levi Schuurman, Jorn van Voorthuizen

Scherpenzeel: Sabine Besselsen, Eline Braun, Sebastiaan van de Hoef, Larissa Renes

[Amersfoort, Van Lodenstein College

Havo:

SCHERPENZEEL: Jeroen Berkhof, Marco Blankenstijn, Wouter de Jong, Marijn Koetsier, Henrieke Tijssen, Erika van der Velden, Jorien van de Vliert.

VWO

SCHERPENZEEL: Jelmer Pruim, Gijsbert van de Waerdt.

[VMBO Van Lodenstein College Hoevelaken

RENSWOUDE: Lorens Aangeenbrug, Janiek van den Brink, Gerco Exalto, Anandi Geurtsen, Joukje Randewijk, Corné Rijksen, Ilse van de Veen, Liza Vlastuin.

SCHERPENZEEL: Mirthe van den Brink, Cornel van den Dikkenberg, Stèven Domburg, Hermen van der Grond, Fransisca Hardeman, Julia den Hartog, Suzanne van Hell, Lydia van den Herik, Nico Jansen, Willem Klok, Mark van Koeveringe, Gerralt Kroon, Dineke Looijen, Esther van Looijengoed, Marianne Methorst, Mark van der Velden, Marit van de Vendel, Bertil van de Vliert.

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Arnhemseweg 65, Amersfoort

VMBO, basisberoepsgerichte leerweg

Scherpenzeel: Bas Ritmeester.